Dusseldorf Boat Show 2026

Nog 2 maanden tot Boot Dusseldorf 17-25 januari. Wat is er te zien?

In januari gaat voor veel watersporters het nieuwe vaarseizoen echt van start: dan opent boot Düsseldorf, de grootste indoor bootshow ter wereld, weer haar deuren.
Van 17 t/m 25 januari 2026 is Messink Yachting opnieuw aanwezig met haar drie merken: J/Boats, Solaris Yachts en Frauscher.
Wilt u zich nu alvast oriënteren op een nieuwe boot? Laat ons weten waar u naar op zoek bent, dan sturen wij u alvast gerichte informatie en documentatie over de modellen die het beste bij uw plannen passen.
J/Boats – performance cruisers & dagzeilers

J/Boats staat bekend om sportieve, goed zeilende performance cruisers en cruiser/racers. Op boot Düsseldorf worden de J/40, J/36 en de elegante J/7 dagzeiler (primeur!)
De J/36 van de beurs komt daarna naar Nederland en zal dus binnenkort op onze wateren te zien zijn. Ook wordt dit voorjaar een nieuwe J/40 in Nederland opgeleverd. De J/7 is door haar eenvoud en opzet als dagzeiler een ideale boot voor de nederlandse wateren.
Laat ons weten of u vooral geïnteresseerd bent in comfortabel familiezeilen, wedstrijden, of snelle dagtochten, dan sturen wij u passende informatie over de J-modellen (inclusief indelingen, specificaties en indicatieve prijzen).
Solaris Yachts – Italiaanse flair & comfort

Op de Solaris Yachts-stand ervaart u de combinatie van Italiaanse stijl, zeewaardigheid en hoogwaardige afwerking. Dit jaar staan onder meer de Solaris 50en Solaris 64RS in de spotlight.
Daarnaast adviseren we u graag over de overige modellen, zoals de Solaris 40, 44, 55, 64RS, 74RS, 74FD en de nieuwe Solaris 80.
Nu al plannen maken voor langere tochten of bluewater cruising?
Stuur ons een korte beschrijving van uw vaarplannen (bemanning, vaargebied, comfort wensen), dan ontvangt u van ons een eerste selectie met passende Solaris-modellen, en een indicatie van levertijden. Denkt u over inruil? Ook dit is bespreekbaar!
Frauscher & Frauscher x Porsche – iconische motorjachten

Frauscher is een onafhankelijke familiewerf, die al 75 jaar hoogwaardige boten bouwt, waarvan al meer dan 50 jaar electrisch! Frauscher is aanwezig met maar liefst twee stands.
Op de eerste stand ziet u diverse Frauscher-modellen met elektrische aandrijving en verbrandingsmotoren. Stuk voor stuk herkenbaar aan het strakke design en de hoogwaardige afwerking.
De tweede stand staat volledig in het teken van Frauscher x Porsche. Hier presenteert Porsche de nieuwe elektrische Macan en Cayenne (PRIMEUR), samen met de Frauscher x Porsche-boten. Auto’s en boten delen dezelfde aandrijflijn en styling, een bijzondere combinatie voor liefhebbers van performance en design.
De electrische boten zijn ideaal voor op de plassen en zijn er snel en langzaamvarend. Ook zijn ze ideaal als tender voor uw jacht als u een generator aan boord heeft. Geen gedoe meer met benzine overhevelen en olie lekkages. Stil en gemakkelijk met altijd een passende hijsmogelijkheid.
Oriënteert u zich op een (elektrische) tender of dagboot?
We horen graag of u geïnteresseerd bent in elektrisch varen, hoge snelheden of luxe dagtochten met gasten, dan sturen wij u een overzicht van de meest relevante Frauscher-modellen.