Status: te koop · Solaris Certified Pre-Owned · bijgewerkt 31 oktober 2026
Foto's volgen binnenkort. Wilt u ze nu al zien? Mail of bel Jelle Dingemans, dan stuurt hij ze direct door.
"Anima Latina" is een Gianetti Star 64 uit 2011: een ruim 20 meter lang Italiaans zeiljacht met vier hutten, airconditioning en een watermaker, gebouwd door Gianetti Yachts naar een ontwerp van Jacques Fauroux. De boot is eigendom van de Solaris-werf en ligt in San Giorgio di Nogaro, aan de Noord-Adriatische Zee (Italië). Messink is geen Gianetti-dealer; we verkopen deze boot namens de werf.
Solaris Certified Pre-Owned
Deze boot draagt het keurmerk Solaris Certified. Volgens Solaris Yachts wordt elke gecertificeerde boot bij overname door de werf gecontroleerd (de belangrijkste systemen aan boord, de uitrusting en de algemene staat), waar nodig hersteld, afgeleverd met alle jaarlijkse onderhoudsbeurten uitgevoerd, en verkocht met één jaar conformiteitsgarantie. Bron: solarisyachts.com/brokerage.
In het kort
- Merk en model: Gianetti Star 64, ontwerp Jacques Fauroux
- Bouwjaar: 2011
- Lengte: 20,05 m · breedte 5,30 m · diepgang 2,60 m
- Waterverplaatsing: 30.000 kg
- Motoren: 2 × Yanmar 4JH4 HTE van 110 pk, 386 draaiuren · generator Onan 11 kW
- Indeling: 4 hutten, 3 badkamers; eigenaarshut voorin
- Ligplaats: San Giorgio di Nogaro, Italië
- Vraagprijs: € 790.000, btw betaald
Waarom deze boot
Gebouwd om op te leven, niet alleen om mee te varen: airconditioning in elke hut, een watermaker, een generator, een professionele kombuis met Corian-werkblad, en een eiken interieur met indirecte verlichting. Voorin de eigenaarshut met grote badkamer en garderobe, achterin twee symmetrische gastenhutten met elk een eigen badkamer, en een bemanningshut met stapelbedden.
Met een kleine bemanning goed te zeilen: rolgrootzeil en zelfwendende fok van Olympic Sails, een elektrische fokrolinrichting, twee elektrische Harken-lieren, hydraulische achterstagspanners en giekneerhouder, en tuigage voor Code Zero en gennaker. Twee stuurwielen, een boegschroef, een hydraulische loopplank en een openklapbaar zwemplatform. Navigatie van Raymarine (i70-instrumenten, plotters in de kuip en in de salon, radar, stuurautomaat, AIS-transponder). Teak op dek en in de kuip.
Eerlijk: waar u op moet letten
- De vraagprijs is inclusief betaalde btw (bevestigd door de werf, 31 oktober 2026). Wat dat betekent voor registratie in uw woonland, hangt af van uw situatie; daarvoor verwijzen we u naar een fiscalist.
- Met 2,60 m diepgang is dit een boot voor de Middellandse Zee; in ondiepere Noord-Europese wateren beperkt dat de havens en ankerplekken.
- Het schip is uit 2011. Ook met de werfcontrole en de garantie raden we een eigen keuring aan van romp, tuigage, motoren en generator.
- Een schip van 20 meter vraagt een grotere ligplaats en meer onderhoud dan een 50-voeter.
- Voor wie niet: wie vooral sportief en snel wil zeilen; daarvoor past een Solaris of J/Boats beter.
Bezichtigen
Bezichtigen kan op afspraak in San Giorgio di Nogaro. Wij regelen de afspraak met de werf en gaan mee. Bel of mail Jelle Dingemans: +31 6 1987 8701 · j.dingemans@messink.nl.
Bekijk ook de andere occasions.
YOU MAY ALSO LIKE
These related articles

